מהי מלכת המדבר?

מסע מלכת המדבר הוקם על ידי החברה הגיאוגרפית בשנת 1999 והינו מסע השטח התחרותי הנשי הראשון, המושקע והגדול ביותר בארץ ובעולם. המסע כולל מגוון פעילויות הרפתקניות, נהיגה ברכב שטח, הגעה לאזורים מחוץ למפת התיירות הרגילה ומפגש בלתי אמצעי עם התרבות המקומית.

מאז שנת 99 יצאה מלכת המדבר ל-17 מסלולים ייחודיים ברחבי העולם שנבנו בקפידה.

מלכת המדבר – חוויה לכל החיים

מטרות וערכים 

"מלכת המדבר שמה לעצמה כמטרה לפרוץ דרך, להיות מרגשת, חדשנית ונועזת, לתרום לקהילה המקומית בכל מדינה ממקום של צניעות ותיירות אחראית.
ערכיה של "מלכת המדבר" מתחברים לנכונות להעיז, למפגש ודיאלוג אמיתי , לשמירה על הטבע והסביבה, עידוד הספורט האתגרי לנשים ומינוף העוצמה הנשית לפעילויות למען הקהילה בארץ ובחו"ל.

כשתחזרי תביני  

ייחודיות המסע אינה מתבטאת רק בנופים עוצרי הנשימה המלווים אותו, וגם לא באתגרי הנהיגה הצפויים לנשים המשתתפות בו. הסוד טמון בתמהיל המדויק של פעילויות מגוונות ובאווירה המופלאה, המאפשרת את החיבור ויצירת הקשר בין קבוצה של נשים שעוברות חוויה עוצמתית ומשותפת.

מיונים למלכת המדבר

המסע פתוח לכל אישה מעל גיל 26 שברשותה רישיון נהיגה.
מתוך למעלה מ-10,000 פניות המגיעות מדי שנה למלכת המדבר, נבחרות הנשים שעוברות לשלב הבא. המסע מתחיל ביום מיונים, בו ישנה הזדמנות מיוחדת לפגוש נשים נוספות שרוצות להשתתף במסע ולהגשים חלום. יחד, עוברות המתמודדות יום חוויתי ומרגש. צוות המיון מורכב ממלכות בוגרות מסעות קודמים, מתוך אמונה כי הן יודעות ומבינות את המסע מתוך החוויה האישית, ויכולות לבחור את המתמודדות המתאימות ביותר לחוויה שהאתגר בה אינו בהכרח פיזי. המלכות הבוגרות מכירות מקרוב את התכונות והאיכויות הנדרשות למשתתפת במסע.
מה מצפה לך ביום המיונים? לחצי כאן לצפיה בסרטון

מיהן המלכות?

המסע מתאים לכל אישה שרוצה לשבור שגרה, לצאת מתוך המוכר והידוע, מלאה בסקרנות, לא מפחדת מאתגרים, פתוחה להכיר נשים ישראליות איכותיות ורוצה להגיע למקומות מיוחדים. בשל אופי המסע, נדרשות נשים שיכולות להיות חלק מצוות ורוצות לקחת חלק במסע פעיל בו המשתתפות עושות כמעט הכל בעצמן ומדברות בפתיחות ובכנות זו עם זו. המסע בנוי גם על מפגש אמיתי עם התרבות המקומית ובמיוחד עם חייהן של נשים מתרבויות אחרות.
הנשים שנבחרות מדי שנה לצאת למסע הן מקשת רחבה של גילאים, מעמדות סוציו-אקונומיים, מקצועות ותחומי עניין.

זכיה במסע

בסוף המסע יקבלו נשים נבחרות פרגון ממשתתפות המסע עצמן, על עבודת צוות ומאפיינים אישיים. נשים אלו יהפכו ל"נבחרות המקצה" ויוכנסו כחברות בקבוצת "דבש". הפרס על הניצחון יהיה השתתפות אוטומטית בהכשרה לאחד מהתפקידים המובילים במסעות העתידיים, אך אינו מבטיח זכייה אוטומטית ליציאה בתפקיד.

יש לך שאלות נוספות? צרי איתנו קשר

צרי קשר