שותפים למסע

זה לא פשוט להוביל פרויקט גדול ומצליח כמו מלכת המדבר.
במהלך השנים אספנו סביבנו כמה חברות, חברים ואנשים טובים, שעוזרים לנו להמשיך ולהגשים את חלומן של נשים רבות מדי שנה, לפתח את הפרויקט ולהרחיב את הפעילות שלו.
בין אם זה סיוע בציוד למסעות או יחסי ציבור – כל גוף תורם מזמנו, מכספו ומהידע המקצועי שלו למען הצלחת הפרויקט – וזה המקום שלנו לומר תודה.

קולומביהcolumbia

חברת ציוד הטיולים והסקי קולומביה, נותנת חסותה למלכת המדבר משנת 2008. במסגרת שיתוף הפעולה מייצרת החברה מכנסיים מיוחדות בגזרת מלכת המדבר, שניתנות לכל המלכות המשתתפות, ומתוך היכרותה עם עולם טיולי ההרפתקה, מסייעת לנו בהרכבת רשימת הציוד הנדרשת לכל יעד על פי עונות השנה. מפגשי הקבוצה לפני המסעות נערכים בחנות הדגל של החברה, המציעה הנחות מיוחדות למלכות המדבר לקראת יציאתן למסע.

 

ראלי ארט rally_art_02

חברת ראלי ארט פועלת בתחום הדרכות נהיגה מתקדמת, במטרה לשפר מיומנויות נהיגה, שליטה, מודעות וביטחון בכלי הרכב.
אנשי הצוות של ראלי ארט עוזרים לנו בהכשרת המלכות לנהיגת שטח, ולקראת המסעות מזמינה חברת ראלי ארט את המלכות לסדנת נהיגת שטח, בה ניתנים כלים להתמודדות עם אתגרי הנהיגה הצפויים במסע.

 

רוח נשית ruach_nashit_02

עמותת "רוח נשית" פועלת למען עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות. העמותה הוקמה במרץ 2007, על מנת לסייע לנשים נפגעות אלימות לצאת ממעגל האלימות, באמצעות פיתוח יכולות כלכליות וצמיחה אישית. במסגרת פעילות "מלכה בקהילה" חברנו לעמותת רוח נשית, במטרה לסייע בהענקת עצמאות כלכלית לנשים נוספות, באמצעות אירועים, מפגשים ופעילויות משותפות.

 

החצר הנשית hatzer_nashit_02

החצר הנשית היא מוסד ייחודי ביפו, אשר נועד לנערות ולנשים צעירות, כדי לתת להן הזדמנות מוגנת והוגנת בראשית חייהן הבוגרים.
החצר הנשית מאפשרת להן מרחב מוגן ותומך, בו הן יכולות להתפתח וליצור קשרים חברתיים, לקבל הזדמנויות תעסוקה ועוד. במסגרת פעילות מלכה בקהילה, אנו מקיימים אירועים ופעילויות משותפים, ובמסגרת שיתוף הפעולה סייעו מלכות המדבר בשיפוץ הבית של העמותה ביפו, שקיבל פנים חדשות ומזמינות.

 

עמותת עלם elem

מדי שנה, במהלך שמונה השנים האחרונות, מלכות המדבר מרגשות יותר ממאה נערות בסיכון ביום פעילות מיוחד ביער בן שמן, אליו מגיעות הנערות מכל רחבי הארץ. הנערות מגיעות כאורחות מיוחדות של מלכת המדבר, לחוות יום של כיף ופעילות שטח ביער בן שמן, הכולל קיר טיפוס, גשרי חבלים ועוד. את כל היום הזה מלוות חברות מועדון מלכת המדבר – בפעילויות, בארוחת צהרים משותפת מעשה ידי המלכות, בשמחה ובריקודים.

 

צרי קשר