צוות מלכת המדבר

מאחורי תהליך ההכנה של מלכת המדבר עומדים מומחים רבים מהארץ ומחו"ל, שמגויסים לפרויקט כל שנה על ידי החברה הגיאוגרפית.
כל מסע מלכת המדבר מובל ומנוהל על ידי נשים בלבד.
מאחורי הקלעים במשרד פועל צוות נשי אשר אחראי על התכנון, הלוגיסטיקה והאדמיניסטרציה, וכל מסע מובל ע"י צוות נשי המורכב ממדריכה מקצועית המנהלת את המסע, מלווה חברתית, רופאה וצוות מנהלה לוגיסטית, כולן עברו את מסע מלכת המדבר בעצמן. כולן עוברות תהליכי הכשרה ומיון לקראת התפקיד.

מלכת המדבר – צוות ההנהלה

סיגל יושע, מנהלת מלכת המדבר

אנתרופולוגית בנפשה ויועצת ארגונית בעיסוקה והכשרתה. בוגרת מספר תארים ראשונים בפסיכולוגיה, תקשורת ומזרח אסיה, ותואר שני במנהל עסקים ובייעוץ ארגוני.סיגל יושע - מנהלת מלכת המדבר
סיגל הצטרפה לסגל המדריכים בחברה הגיאוגרפית בשנת 1992, ומאז לא מצליחה להשתחרר מהסם הזה שנקרא "טיול". בשנת 1997 החלה לנהל את קורס הדגל להכשרת מדריכי טיולים לחו"ל, לצד עיסוקה המרכזי כיועצת ארגונית להנהלות בכירות בישראל.
סיגל מלווה את מלכת המדבר משנת 1999 בניהול המיונים, בסיוע לפיתוח הקונספט ובהדרכה. משנת 2010 מנהלת את הפרוייקט.
"הטיול שעשיתי אחרי הצבא שינה לגמרי את העדפותיי ואת חיי. כבר אז הבנתי שטיול בעולם הוא למעשה צוהר המאפשר לנו לראות משם את מה שלא רואים מכאן – התבוננות אמיתית על עצמנו, על סביבתנו ועל האחרים. כמדריכה, אני מנסה לייצר דיאלוג אמיתי עם המטיילות ומפגש בלתי אמצעי עם התרבות המקומית, ואוהבת להעביר הלאה את החוויה וההתרגשות".

מלכת המדבר – צוות המשרד

אתי נחום, מנהלת אדמיניסטרטיבית

אתי, הצעירה שבחבורה, היא החוט המקשר והמתאם בין כל בעלי התפקידים – ללא ספק המלכה האמתית שלנו.eti אתי משרה אווירה חיובית, צעירה חיננית וחיוניות המסוגלת לשאת על כתפיה אינספור משימות ומטלות, עם חיוך ואופטימיות נצחית.
"אינספור נשים שלחתי למסעות לחו"ל בשלוש השנים האחרונות, וההתרגשות גוברת כל פעם מחדש, מרגע ההרשמה ועד ליום החזרה. לחוות ולראות את הברק והשמחה בעיניהן של הנשים – "המלכות" החוזרות ממסען – זה ממלא ומאתגר אותי מחדש".
אוהבת עיצוב, אומנות, מוסיקה – ומשלבת הכל בעשייתה במשרד.

אוסי כהן, שירות לקוחות

אוסי בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה של אוניברסיטת בן גוריון.  osi
בוגרת קורס ליווי טיולים לחו"ל של בית הספר לתיירות.
השתתפה במסע מלכת המדבר להודו 2012.
אוהבת להכיר ולגלות מקומות ואנשים חדשים, גרה בניו יורק כחצי שנה, טיילה באירופה, הודו נפאל, תאילנד, ארגנטינה והיד עוד נטויה!
"יש לי יצר נדודים. אפילו בארץ גרתי באילת הדרומית, באר שבע, תל אביב, הרצליה ועד לקיבוץ דפנה בצפון. אימצתי את המשפט העולם הוא כמו ספר, מי שנשאר באותו המקום, זה כמו שקורא את אותו העמוד שוב ושוב… אני שמחה ומודה על כך שאני עובדת במקום אשר נתן לי חוויה מדהימה ומעצימה, ומאמינה בכל ליבי שלכל אישה בזמן שלה מגיע לחוות חוויה כזאת".

הילית קרננבורג, שירות לקוחותhilit

הילית, בעלת תואר הנדסאי מכונות רכב, כעת סטודנטית בקורס מורי דרך.
השתתפה במסע מלכת המדבר להודו 2012 ולמסע הראשון לאולימפוס בשנת 2014.
אוהבת לטייל בארץ ובעולם, תמיד מחפשת הרפתקאות ודרכים חדשות ומפגשים עם אנשים חדשים.
"שמחה להיות חלק ממאגר אנושי ואיכותי מיוחד במינו שמספק חוויות חדשות כל הזמן, המוטו שלי לחיים הוא 'אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים' (ד"ר סוס)".

 

צרי קשר