משנת 1999 ועד היום זה לא מעט זמן… מאז שהוקמה מלכת המדבר היא עוררה הדים תקשורתיים רבים, וסיקור המסעות הפך לחלק בלתי נפרד מהמסעות עצמם.
יומני המסעות פורסמו מדי שנה בערוץ מלכת המדבר באתר YNET, בעיתונים רבים ובבלוגים וכתבות מפרי עטן של המלכות שהשתתפו במסעות. עיתונאיות ונשים מפורסמות הצטרפו אלינו, והשתתפותן סוקרה בכלי התקשורת השונים.
לאחרונה שמחנו לגלות שנשים רבות שהשתתפו במסע, מפרסמות ביוזמתן האישית כתבות במקומונים ברחבי הארץ, בהן הן מספרות על החוויה האישית שהן עברו במסע.
במהלך הזמן בנינו ארכיון מכובד של כתבות מכל השנים. בחרנו להציג כאן לפניכן כמה כתבות נבחרות מהשנים האחרונות, המעבירות את החוויה של המסע ואת הרוח הנשית והמיוחדת שלו, דרך העיניים של המשתתפות.

מלכת המדבר למען הקהילהעשיה התנדבותית שצומחת מתוך הקהילה

"הנשים שחוזרות מהמסעות מרגישות צורך לשמר את החוויה, לייצר לה המשכיות ולתת משמעות ערכית לקשר ביניהן" אומרת סיגל יושע, מנכ"לית 'מלכת המדבר'. שנת 2016 הייתה שנה ברוכה בעשייה, עם למעלה מ-1,000 נשים שהתנדבות במסגרת 'מלכה למען הקהילה'.
פורסם בעיתון הארץ, (נובמבר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


להרגיש שוב כמו ילדה - על מסע מלכת המדבר בגואטמלה"כמו להיות ילדה שוב"

רגע לפני שהיא יוצאת למסע מלכת המדבר לגואטמלה, לירון אלדר נפגשה עם מלכות המסעות הקודמים ליעד ושמעה מהן על ההתרגשות, האהבה הגדולה, החופש להיות מי שהן רוצות ועל החברות החזקה שנשארה. היא תיעדה את הכל בכתבה ובסרטון מקסים באתר YNET.
פורסם באתר YNET (נובמבר 2016)
לצפיה בכתבה ובסרטון לחצו כאן


אי אפשר שלא להתאהב בגואטמלהאי אפשר שלא להתאהב בה

עונת החורף מסתמנת אצל רובנו בתור עונת סקי, אבל בצד השני של הגלובוס מתעורר האביב ומסלולים רבים נצבעים בירוק. מסע מלכת המדבר מגיע השנה לגואטמלה. מלכת הלבבות נירית גפני, מוצ'ילרית ומדריכה מסעות של מלכת המדבר, חושפת בפניכן את המסלול המיוחד של המסע לגואטמלה.
פורסם באתר YNET (נובמבר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מלכות מחפשות תשובה - מתוך הסרט על מלכת הגשרים בערוץ 10מלכות מחפשות תשובה

מה קורה כשאשה דתיה מגלה שבתה הבכורה יוצאת עם בחור חילוני? ומה בעצם ההבדל בין כיסוי ראש, מטפחת ופאה? ערוץ 10 יצא לתעד את מסע מלכת הגשרים הראשון שיצא לגיאורגיה וחזר עם סרט מרגש על חיבור יוצא דופן בין נשים חרדיות, דתיות וחילוניות.
פורסם בערוץ 10 (נובמבר 2016)
לצפיה בפרומו ובקטעים מן הסרט לחצו כאן


מלכת הגשרים מבית מלכת המדבר: למצוא את נקודת החיבורלמצוא את נקודת החיבור: מסע מלכת הגשרים

רות רונן החליטה לחקור לא רק עולמות פיזיים חדשים אלא גם להכיר נשים אחרות, מעולמות שונים של אמונה. היא יצאה למסע "מלכת הגשרים" עם לא מעט חששות, אבל גילתה שלפעמים גם אם הגשר צר מאוד, אפשר למצוא חברויות בלתי נשכחות.
פורסם באתר YNET (נובמבר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


ראיון על מלכת הגשרים ברשת ב', קול ישראלמסע חוצה מגזרים

פאר לי שחר משוחחת עם יעל כהן – אם לשמונה, מיילדת ודוקטורנטית לביולוגיה, שהצליחה בכל זאת לפנות לעצמה זמן בין כל מטלות החיים, לצאת למסע 'מלכת הגשרים' בגיאורגיה ולגלות איך נוצר חיבור נשי ועוצמתי בין נשים ממגזרים שונים. בראיון משתתף גם מנכ"ל מכון 'גשר', אילן גל דור.
פורסם ברשת ב', קול ישראל (נובמבר 2016)
לראיון המלא לחצו כאן


לנסוע רחוק, להרגיש קרוב

"כשפתחתי את העיניים נעתקה לי הנשימה מהנוף שנשקף בחלון. הרים עם פסגות מושלגות, כרים ירוקים עם עדרי סוסים ואיזה נחל מתפתל לו בנחת. הנוף הזה ליווה אותנו כל המסע וגרם ללב להתרחב ולדם לזרום יותר". תמר ויינברג הצטרפה למסע מלכת המדבר בקירגיזסטן לאחר טראומה אישית, והיא מספרת על שמונה ימים בהם הציניות התפוגגה, הדמעות זלגו והנפש התעצמה.
פורסם ב'ארץ הגולן' (אוקטובר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


פרויקט בדרך אל החופש בתכנית שש עם עודד בן עמימקום ראשון: פרויקט 'בדרך אל החופש' זכה בתחרות בינ"ל

פרויקט "בדרך אל החופש" שלנו ושל כלא נווה תרצה זכה מקום ראשון בעולם, בפרס מצוינות בניהול ושיקום אסירות ועשה גלים בתקשורת המקומית. צפו בראיון עם סגן גונדר שרה פרידמן, מנהלת כלא נווה תרצה בתכנית 'שש עם עודד בן עמי'.
ולכל המלכות המשתתפות בפרויקט- תודה על העוצמה שלכן!
פורסם בערוץ 2 בתכנית 'שש עם עודד בן עמי' (אוקטובר 2016)
לראיון המלא לחצו כאן


פרויקט מלכות מלוות אסירות באתר אונלייףאסירות ומלכות: 7 אסירות ו-7 מנטוריות יוצאות למסע

על החיים בכלא נווה תרצה, הקשיים אחרי השחרור, רגשות האשם והחברות עם המנטורית: בפרויקט מיוחד של מלכת המדבר, כלא נווה תרצה והרשות לשיקום האסיר, קיבלו שבע אסירות (לפני ואחרי שחרור) מנטורית מתוך מלכות המדבר. הדס גולדשטיין התלוותה אליהן ויצאה נפעמת מפתיחות הלב, המודעות והכוח להתחיל מחדש.
פורסם באתר Onlife (אוקטובר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


על פרויקט בדרך אל החופש בגלי צה"לעל פרויקט 'בדרך אל החופש' בגלי צה"ל

רב גונדר עופרה קלינגר מתראיינת אצל אילנה דיין בגלי צה"ל, בעקבות זכיה בפרס יוצא דופן שזכה בו השב"ס מטעם ארגון כליאה בינלאומי – בגין תכנית שיתוף פעולה בין כלא הנשים לבין מלכות המדבר.
פורסם בגלי צה"ל בתכנית 'נכון להבוקר' עם אילנה דיין (אוקטובר 2016)
לראיון המלא לחצו כאן


'בדרך אל החופש'

שירות בתי הסוהר הישראלי וחברת מסעות השטח לנשים, "מלכת המדבר", זכו בפרס בינלאומי מטעם ארגון הכליאה ICPA, על פרויקט חברתי משותף המשקם נשים היוצאות מכלא נווה תרצה. הפרס הוענק בכנס השנתי של הארגון שנערך השנה ברומניה, בנוכחות 500 נציגים מ-75 מדינות.
פורסם באתר פספורט (אוקטובר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מלכת המדבר - אל תפחדי מהשינויאל תפחדי מהשינוי

לפעמים אנחנו מסתכלים במראה ולא מזהים את עצמנו, משהו בשגרת החיים עובר על פנינו, הופך אותנו למי שאנחנו – זה פשוט קורה. ואז אנחנו מתחילים לשאול שאלות קיומיות כי נמאס לנו לחיות כמו שאנחנו, זורמים עם החיים בלי להחליט באמת מה אנחנו רוצים. ארבע נשים שעשו את השינוי המיוחל מספרות על המסע הארוך שעברו.
פורסם באתר YNET (אוקטובר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מלכת המדבר - המסע ששינה לי את החייםהמסע ששינה לי את החיים

רובנו מפחדים לעשות שינוי בחיים. השגרה מוכרת ומנחמת, אבל בו בזמן היא גם יוצרת מעין חיבוק דוב שמשאיר אותנו במקומנו ולא נותן לנו להתקדם הלאה. סיון קודלש, דקלה מלמוד ואורלי פינקלמן  ראיינו ארבע נשים אמיצות שיצאו למסע מלכת המדבר, השתחררו מהחיבוק החונק פצחו בקריירה חדשה.
פורסם באתר YNET (אוקטובר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


יעדי החורף של מלכת המדבר 2016בין קשת בענן לים הכחול: יעדי החורף של מלכת המדבר

תפנקי את עצמך: לשבת על חוף זהוב ולהביט אל המים הצלולים, לטייל על הר געש ולגלות דברים מרגשים, לחצות ג'ונגלים ירוקים ולהכיר אנשים חדשים ותרבויות מפתיעות. יעדי החורף של מסעות מלכת המדבר מציעים לך חוויה מיוחדת במינה, רק תיבחרי לאן. סיגל יושע, מנכ"לית מלכת המדבר, מספרת באולפן YNET עד יעדי החורף שלנו.
פורסם באתר YNET (ספטמבר 2016)
לכתבה המצולמת לחצו כאן


לשתות בירה על הר געש בפיליפינים

בירה בפחות מדולר, הרי געש פעילים, שקיעות עוצרות נשימה, צלילה למעמקים וגם מרכזי קניות ענקיים. מחפשת יעד חדש ומרגש לבקר בו? הפיליפינים מחכים לך. אחת המדינות היפהפיות והמסעירות במזרח הרחוק, שיש בה איים הרריים, הרי געש, מערות, ג'ונגלים פראיים והמאפיין העיקרי שלה הוא רצועת החוף היפיפייה – מהארוכות בעולם.
פורסם באתר YNET (אוגוסט 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מלכת המדבר ביוון הפראיתתמצית טעם החיים: לגלות את הפלא שביוון

היא יצאה לטיול כשהיא לא מכירה אף אחת במקום שהיה נדמה לה שהיא יודעת עליו הכל. עדי ריטבלט הצטרפה למסע מלכת המדבר ביוון וגילתה לא רק מקומות חדשים, פראיים ומופלאים, אלא הבינה שדווקא כשאת בחברה זרה, את יכולה להתגבר על כל פחד.
פורסם באתר YNET (אוגוסט 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מלכת הים קיץ 2016הו רב חובלת

שמש לוהטת, ים כחול, גלים מפכים ואת הקברניטה. מתי בפעם האחרונה חשבת שתהיי מסוגלת לשלוט ביאכטה ולהביא אותך ואת הצוות שלך לחוף מבטחים, כשבדרך נופים מרהיבים, איים קסומים והמון מים? מלכת הים זה החלום הבא.
פורסם באתר YNET (אוגוסט 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מסע מלכת השוק עם מיכל אנסקי באתר YNETפותחות שולחן – מלכת השוק בגיאורגיה

אתם אולי מכירים את גיאורגיה בתור יעד לטיולי שטח, אבל יש לה עוד המון מה להציע. מלכת השוק מציעה לכן טיול שמשלב שווקים צבעוניים, ניחוחות נפלאים, המון אוכל וגם טיולים בשטח. יומן מסע אישי של אתי מרק, כתבת YNET.
פורסם באתר YNET (אוגוסט 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מסע מלכת השוק עם מיכל אנסקי באתר מאקויצאנו לטיול אוכל של מלכת המדבר בגיאורגיה

ותתפלאו לשמוע, אבל לא עלינו על ג'יפ אחד. שיתוף פעולה ראשון של מלכת המדבר עם מיכל אנסקי הוליד מסע נשי קולינרי ברחבי גיאורגיה. ריטה גולדשטיין, כתבת 'מאקו', הצטרפה וכמעט התעלפה מהשפע האדיר, השווקים הצבעוניים, הבשר המצויין וגם היין הנהדר. רוצים להכיר את גיאורגיה כמו שצריך? כדאי שתתחילו דרך הצלחת.
פורסם באתר מאקו (אוגוסט 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מסע מלכת המדבר בשיתוף אשמורתהמורה, את מלכה

כל אחת מהן היא כמו אמא לעשרות ילדים שרואים בהן עולם ומלואו, זאת מתוקף תפקידן כמורות, אבל לעיתים הן צריכות לצאת מהכיתה כדי לגלות בעצמן את הכוחות המיוחדים שלהן.
מסע מלכת המדבר בשיתוף אשמורת 360 הופך אותן למלכות הכיתה.
פורסם באתר YNET (יולי 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


איך אורזים למסע שטח?תעזבי אותך מחזיות: כך תארזי כמו מלכה

מה אורזים כשיוצאים למסע שטח? האם הטלפון הנייד הוא הכרחי או סתם משקל עודף בתיק? ומה לגבי איזה לק או אייליינר חביב בשביל היופי, או ספר טוב לרגעים האלה של השקט? שאלנו את מלכות המדבר מה לוקחים ומה משאירים בבית כשיוצאים למסע. הרשימה לפניכן.
פורסם באתר YNET (יולי 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מסעות מלכת המדבר בקירגיזסטןגן עדן נעלם

גמלים לבנים, יורטות בתוליות וסיפורים על נשים שמביאות עושר – מלי זנזורי, מדריכה ומנהלנית במסעות מלכת המדבר, התאהבה בקירגיזסטן, מקום שנשמע כשכוח-אל, אבל דווקא הבראשיתיות שבו היא הכל-מהכל, והס מלהזכיר טכנולוגיה מתקדמת.
פורסם באתר YNET (יוני 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מסע מלכת הגשרים מבית מלכת המדברמסורתית, חרדית וחילונית יוצאות למסע

זה נשמע אולי כמו התחלה של בדיחה, אבל איך באמת מקרבים בין עולמות שונים? יוצאים למסע ארוך שבו אין אפשרות לעזוב אחת את השניה או להתרחק – כולן ביחד, באוהלים, בשטח, בארוחות – ככה מתחברים ומגלים שבעצם כולנו דומות. מסע מלכות הגשרים יוצא לדרך.
פורסם באתר YNET (יוני 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מתכונים מהשטח: מלכות המדבר ממליצותמזון מלכות: מתכונים מהשטח

מתכננים טיול משפחתי במהלך החג ותוהים איך תצליחו לבשל לכולם ולכל אחד יהיה מה לאכול ועוד בתנאי שטח? ומה אם הייתם צריכים לבשל לעשרות אנשים, שלא מכירים את השטח שאליו נוסעים? כך זה קורה במסע מלכת המדבר ויש גם מתכונים.
פורסם באתר YNET (יוני 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מסע מלכת המדבר לנשים דתיות וחילוניות בפיליפיניםמלכת המדבר ושבת המלכה: טיול שונה לגמרי

זה היה טיול "מלכת מדבר" שונה: מסע ייחודי לנשים חילוניות ודתיות, שיצאו יחד לטיול ג'יפים באיי הפיליפינים, בין טרסות אורז, מערות נטיפים, חופי טורקיז קסומים והרבה מפגשים אנושיים מרתקים. אפרת אהרוני, כתבת גלובס, הצטרפה למסע בפיליפינים והבינה שלפעמים, כדאי פשוט לשחרר ולהתמסר.
פורסם באתר גלובס (אפריל 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


נגמרו התירוצים - בואי למיונים של מלכת המדברנגמרו התירוצים: את באה ליום המיונים?

לקראת המיונים של מלכת המדבר הכנו עבורך רשימה של כל הדברים שאת ממש לא צריכה לדעת לפני היציאה למסע, כדי שהם לא יהפכו לתירוצים שבגללם תפספסי את החוויה הכי גדולה שיכולה להיות לך.
פורסם באתר YNET (אפריל 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


פרויקט 'מלכות מלוות אסירות' באתר 'וואלה'להפיל את חומות השתיקה – המסע המופלא מחוץ לכלא נוה תרצה

חצי מהאסירות המשוחררות בישראל חוזרות לכלא, וכדי להילחם בתופעה חברו אליהן נשות "מלכת המדבר", המסייעות להן להיוולד מחדש. "למדתי לחלום. בעזרתה, אני יכולה להגיד בקול: אני אישה. תסתכלו עליי. זה מדהים", אומרת ט', פעם אסירה שתקנית וכיום אישה עצמאית ומשוחררת.
פורסם באתר 'וואלה' (05.03.16)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מלכת המדבר - הפיליפינים מול גואטמלהבין התירס לאורז: הפיליפינים מול גואטמלה

איך זה ששתי מדינות אקזוטיות, אחת במערב ואחת במזרח, כה דומות זו לזו וכה מיוחדות כל אחת בדרכה? רגע לפני שאת נרשמת למסע מלכת המדבר, אורלי פינקלמן ריכזה כמה דברים שכדאי שתדעי על שני יעדי החורף של מלכת המדבר – גואטמלה והפיליפינים. אחרי שתקראי, תביני – ותתחילי לארוז.
פורסם באתר YNET (פברואר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


גואטמלה אין דומה להגואטמלה אין דומה לה. אולה!

זו אחת המדינות קטנות במרכז אמריקה אך עם הלב הכי גדול, יש בה 36 הרי געש, בהם הפסגה הגבוהה ביותר במרכז אמריקה ו-3 הרי געש פעילים שעל אחד מהם אף ניתן לטפס. נירית גפני, מדריכה במלכת המדבר, מכינה אותנו לקראת המסעות לגואטמלה.
פורסם באתר YNET (פברואר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מלכת המדבר שאלות ותשובותמלכת המדבר – שאלות ותשובות

מי יכולה לנסוע? האם כל היום מבלים בג'יפים? איך קשורה לזה תרומה לקהילה? האם אפשר לבוא עם חברה? ואם לא בא לי לנהוג בכלל? כל השאלות והתשובות הכי חשובות, רגע לפני שיוצאות למסע מלכת המדבר
פורסם באתר YNET (פברואר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


אם, הדרך

דנה ספקטור רצתה להוכיח לבת שלה שיש לה אמא שאקלית, אז הם יצאו יחד למסע 'מלכות ונסיכות' בהרי הפירנאים, בגובה 3,000 מטר. על גשר חבלים צר מאוד, ביער ספרדי יפהפה, דנה גילתה חברות שהחזירו לה את האמון במין הנשי ובת אמיצה במיוחד, עם אמא שצריכה ללמוד לשחרר.
פורסם במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות (23.10.15)
לכתבה המלאה לחצו כאן


yediot_laos_19.01.15נשים על פסגת העולם

לטבול עם פילה בנהר נאם קאנג, לגרש רוחות רעות עם השמאן, להתאהב בארץ שעוד לא איבדה את התמימות, וכל זה – עם נשים שלא הכרת. עפרה מזרחי, כתבת ידיעות אחרונות, גילתה את לאוס ואת עצמה עם מלכת המדבר.
פורסם במוסף מסלול של ידיעות אחרונות (19.01.15)
לכתבה המלאה לחצו כאן


מתנות קטנות – רגעים ממסע מלכת המדבר לקירגיזסטן kyrgyzstan_august_2014

מורן מישל, בלוגרית באתר סלונה ואמא ל-4 בנות, התלבטה הרבה לפני שהחליטה לצאת למסע מלכת המדבר בקירגיזסטן. מה עם הבנות? והעסק? והטילים? בסוף היא יצאה. כולם שרדו, והיא קיבלה מתנה לחיים.
פורסם באתר סלונה (28.07.14)
לכתבה המלאה לחצו כאן


גואטמלה – המסע אל ארץ הקשת בענן guatemala_may_2013

הבלוגרית טל נבארו הצטרפה למסע הראשון של מלכת המדבר שיצא לגואטמלה, וחזרה עמוסת חוויות ותמונות. יומן מסע בארבעה חלקים.
פורסם בבלוג של טל נבארו (04.05.13)
לכתבות המלאות לחצו כאן

 


"שאני אלבש דגמ"ח? הצחקם אותי!" spain_july_2013

"איך אסתדר בלי תיק האיפור שלי? איך אפשר לקחת רק שלושה זוגות נעליים? מה אורזים למסע שטח? ורגע, מה זה בכלל מסע שטח?" אורנית פרידמן, כתבת מאקו, יצאה למסע "מלכת המדבר" בפירנאים, לבושה בדגמ"ח, נטולת איפור, וחזרה הכי יפה שיש. "השבוע הזה לימד אותי שכשנשים מפנות את הכוח שלהן לעזור אחת לשנייה – הן מנצחות הכול".
פורסם באתר מאקו (15.07.13)
לכתבה המלאה לחצו כאן


צופית גרנט וחבר במסע מלכת המדבר לסין 2011חוויות משק השינה

היכן פגשה ציפי ליבני את המלכה המנומרת? מה צופית גרנט אמרה למארחת הסינית? איך הפך שיר לבנוני להמנון?ולמה קפצו מלכות המדבר לבריכה? רגעים בלתי נשכחים ממסעות מלכת המדבר.
פורסם באתר סלונה (14.04.13)
לכתבה המלאה לחצו כאן

 


 מלכות המדבר בהודו – לנהוג, לרכל וגם לטייל ynet_02.03.13

37 נשים יצאו למסע ג'יפים שונה בהימלאיה. איילת צור הצטרפה למסע ולמדה על עבודת צוות בג'יפ, ש"יש זמן" הוא מונח מפתח בהודו וסוף סוף הבינה גברים שמדברים על "היכרות מהמסטינג".
פורסם באתר YNET (פברואר 2013) מאת: איילת חן
לכתבה המלאה לחצי כאן

 


הודו ל-ה' כי טוב auto_febuary_2012_small

איך עוזבים את בן הזוג והילדים כשברקי טילים נופלים ואזעקות? נדמה לי שהייתה זו חדווה, שעדיין לא היכרתי, בזווית העין, שגרמה לאסימון בגודל של עזריאלי ליפול על ראשי – פתאום הרגשתי רשת בטחון נפרשת סביב כולנו. הכל יהיה בסדר עם מלכות המדבר.
פורסם במגזין אוטו (ינואר 2013) מאת: יפית שזו
לכתבה המלאה לחצו כאן


יומן מסע מצולם: כך הפכתי למלכת מדבר mako_24.07.13

מה גרם לנעמה חן לוותר על הנוחות ולצאת למסע בהודו? דבר אחד היא יודעת בוודאות: על עשרת הימים לצד 38 נשים זרות שהפכו לחברות נפש, היא לא הייתה מוכנה לוותר בשום מחיר.
פורסם באתר מאקו (24.07.12) מאת: נעמה חן, חדשות ערוץ 2
לכתבה המלאה לחצו כאן

 


טיול השחרור של ציפי ליבניtsipi_livni_maariv_20.06.12_small

ציפי ליבני ניצלה את חופשת האזרחות הקצרה שבין הקדנציות הפוליטיות, והצטרפה יחד עם חברותיה הקרובות למסע מלכת המדבר בהרי ההימלאיה שבצפון הודו.
פורסם במעריב (20.06.12)
לכתבה המלאה לחצו כאן

 


ציפי ליבני במלכת המדבר 2012ציפי ליבני במלכת המדבר

כבר בשנת 2010 היא ביקשה שישמרו לה מקום באחד המסעות וב-2012 סוף סוף הגיע זמנה – ציפי לבני לקחה הפסקה מהפוליטיקה והצטרפה למסע מלכת המדבר אל הרי ההימלאיה.
פורסם באתר YNET  (יוני 2012)
לכתבה המלאה לחצו כאן

 


ynet_march_2012ערב השקה למסע מלכת המדבר 2012

ערב ההשקה של מלכת המדבר 2012 היה עמוס במלכות נרגשות שפגשו חברות ותיקות. כאן הן מספרות על החוויה שהייתה להן במסע, איך הן מצאו חברות לחיים ולמה הן עדיין ממשיכות להגיע לכל הפעילויות של מלכת המדבר.
פורסם באתר YNET (מרץ 2012)
לכתבה המלאה לחצו כאן


shamenet_febuary2012_smallהמלך הוא עירום, המלכה לא!

אפשר להרגיש מליון דולר גם בלי גרבונים, נעלי עקב, פן וליפסטיק. מותר לצחוק יום שלם ורק משטויות, אפשר להעביר יום אחד בלי להתרחץ ולהבין שהמסע רק התחיל והוא לעולם לא ייגמר. כל אלה ועוד הן התובנות של שרית אשר שבה ממסע מלכת המדבר בערבות סין. קטעים נבחרים מיומן אישי.
מוסף שמנת, הארץ (פברואר 2012) מאת: סיגל יושע
לכתבה המלאה לחצו כאן


yediot_rona_ramon_08.07.11סיירת רונה

רונה רמון יצאה למלכת המדבר עם קבוצת נשים יוצאות דופן, לגלות את האזורים הפראיים של סין – ואת עצמן מחדש.
פורסם בידיעות אחרונות, מוסף 7 ימים (08.07.11)
לכתבה המלאה לחצו כאן

 


מלכת המדבר 2011 | צילום: ליהיא לפידיצאתי, נסעתי, חזרתי – ליהיא לפיד במלכת המדבר 2011

ליהיא לפיד שיתפה בטור השבועי שלה חוויות מהמסע לחבל יונאן שבסין: "כשתחזרי תביני זה הסלוגן של המסע….כל יום שעובר אני יותר ויותר מבינה. מבינה שזו הייתה חוויה כל כך עצומה, שייקח לי עוד הרבה זמן לעכל אותה".
פורסם במקומון סוף השבוע של ידיעות אחרונות (01.07.11)
לכתבה המלאה לחצו כאן


יאיר לפיד על מלכת המדבריאיר לפיד בשירות הוד מלכותה

באופן חד פעמי ויוצא דופן, טור גברי!
יאיר לפיד, בטור משעשע במיוחד, מפרגן לאשתו ומספר לנו קצת על הצד השני… מה עובר על גבר שאשתו החליטה לצאת למסע מלכת המדבר ולהשאיר אותו להסתדר לבד בבית?
פורסם ב-7 ימים (24.06.11)
לכתבה המלאה לחצו כאן