מלכה בישראל

בקרב המלכות זה כבר ידוע – מסע מלכת המדבר לא מתחיל כשהוא מתחיל ולא נגמר כשהוא נגמר. מלכת המדבר זה מעבר למסע – זו קהילה ענפה ופעילה, בה חברות כל הנשים שהשתתפו במסעות מלכת המדבר במשך השנים. יחד, אנו יוצאות לטיולים, מקיימות רשת networking ענפה, פועלות למען הקהילה ובעיקר – למען נשים.
במסגרת פעילויות מועדון מלכת המדבר, מתקיימים לאורך כל השנה אירועים כאן בארץ – טיולים, הרצאות, סרטים ועוד. חלק מהפעילויות מיועדות למלכות בלבד, וחלקן פתוחות לקהל הנשים הרחב.

shvil_13.10.14_01'בשביל המלכה' – טיולי מלכת המדבר בישראל

לאחר מסעות רבים מסביב לגלובוס, החלטנו שהגיע הזמן ל"מסע ישראלי". להיות קרובות אבל רחוקות, להתנתק מהסביבה הקרובה ולהתחבר לעצמך ולמלכות אחרות.
במסגרת מועדון מלכת המדבר אנו מקיימות סופי שבוע של הליכה בשביל ישראל, בחברה נשית ובמאפיינים הייחודיים לנו במלכת המדבר – אתגר, עניין ועוצמה נשית ואנושית.
המסעות פתוחים למלכות בלבד!
לפרטים נוספים לחצו כאן


community_13.10.14_01מלכה בקהילה

מלכת המדבר פועלת רבות למען הקהילה הנשית בארץ. מדי שנה מאמצת מלכת המדבר מספר עמותות ובונה איתן תוכנית שנתית, המשלבת סוגים שונים של פעילויות שכולן מבוססות על הכוח, העוצמה והנתינה של המלכות. פעילויות אלו מאפשרות לכל חברת מועדון להעניק מכישוריה או מהניסיון המקצועי שלה לנשים בישראל.
לפרטים נוספים ומידע על הפעילויות לחצי כאן