מלכה בקהילה

מלכת המדבר פועלת רבות למען הקהילה הנשית בארץ.
מדי שנה מאמצת מלכת המדבר מספר עמותות, ובונה איתן תוכנית שנתית, המשלבת סוגים שונים של פעילויות שכולן מבוססות על הכוח, העוצמה והנתינה של המלכות. פעילויות אלו מאפשרות לכל חברת מועדון להעניק מכישוריה או מהניסיון המקצועי שלה לנשים בישראל.

מלכת המדבר למען הקהילהעשיה התנדבותית שצומחת מתוך הקהילה

"הנשים שחוזרות מהמסעות מרגישות צורך לשמר את החוויה, לייצר לה המשכיות ולתת משמעות ערכית לקשר ביניהן" אומרת סיגל יושע, מנכ"לית 'מלכת המדבר'. שנת 2016 הייתה שנה ברוכה בעשייה, עם למעלה מ-1,000 נשים שהתנדבות במסגרת 'מלכה למען הקהילה'.
פורסם בעיתון הארץ, (נובמבר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


פרויקט 'מלכות מלוות אסירות' באתר 'וואלה'בדרך אל החופש – מלכות מלוות אסירות

מלכת המדבר, בשיתוף פעולה עם כלא נווה תרצה והרשות לשיקום האסיר, פיתחו פרויקט התנדבותי ראשוני ומאתגר, שמטרתו לסייע בקליטה ובשילוב אסירות חזרה אל חיק הקהילה.
במסגרת הפרויקט, לוקחות מלכות המדבר חלק בתכנית הכשרה וליווי, שמבטיחה עשייה חברתית, אתגר וסיפוק – ליווי וסיוע לאסירות בדרך לשחרור ולאורך תהליך השחרור וההשתלבות בחברה.
לאחרונה זכה הפרויקט המסקרן בתחרות בינ"ל יוקרתית בפרס מצוינות בניהול ושיקום אסירות ועורר הדים רבים בתקשורת.
לפרטים נוספים ולמגוון כתבות המתעדות את הפרויקט לחצו כאן


manof_july_2015מלכות המדבר משפצות את כפר הנוער 'מנוף' בעכו

"עבורנו מלכות המדבר הן מלאכיות המדבר" – מפגש תרומה וכיף בכפר הנוער מנוף.
במפגש הקיץ של מלכות המדבר, שהתקיים ביולי 2015, תרמנו את חלקנו לשיפור הסביבה ואיכות החיים של בני נוער בסיכון, בכפר הנוער "מנוף" שבעכו. מעל 120 זוגות ידיים התייצבו באהבה באולם הספורט, פינת החי ומועדון הלול. סחבו, גירפו, סידרו והשאירו טאץ' מלכותי. תודה מעומק ליבנו לכל המלכות המדהימות שהתגייסו והשקיעו את זמנן ומרצן!
לאלבום תמונות ממפגש הקיץ בעמוד הפייסבוק שלנו לחצו כאן


מלכת המדבר ואגודת אלו"ט

מדי שנה בחופשת הקיץ, אלו"ט מקיימת קייטנות ונופשונים לילדים. מלכות המדבר מתנדבות לקחת חלק בעשייה המבורכת למען ילדים אוטיסטים ובני משפחותיהם.
מעבר להנאה של הילדים, אנו חושבות על האמהות והמשפחות שלהם, העסוקים בטיפול בהם במשך כל השנה, כל שעה וכל דקה… ההתנדבות בקייטנות של אלו"ט מאפשרת גם לאמהות לקחת פסק זמן וליהנות מרוגע, שלווה וזמן לעצמן.


מלכת המדבר ובית השנטי

את אירוע ההשקה של מסעות 'מלכת המדבר' 2016, בחרנו לקיים ב'בית השנטי במדבר. במהלך האירוע נטענו את 'יער המלכות' במקום.
מאז נקשרו המלכות לפרויקט המיוחד, וכיום הן מתנדבות באופן עצמאי להכנת ארוחות ליל שישי וערבי חג לנוער המתגורר בבית השנטי.


elemמלכת המדבר ועמותת עלם

מועדון מלכת המדבר מקיים מדי שנה יום פעילות אתגרי בשיתוף עם עמותת עלם, עבור נערות בסיכון.
המפגש בין מלכות המדבר לנסיכות עלם הפך למסורת מפוארת, כאשר נערות מכל הארץ מגיעות ליום חווייתי בטבע. ביום זה הן מתנסות במגוון פעילויות שטח – קיר טיפוס, גשרי חבלים, נסיעת שטח ועוד, יחד עם מלכות מתנדבות מהמועדון.

צרי קשר