חדשות מלכת המדבר

מלכת המדבר חוזרת לקירגיזסטן

נותרו מקומות אחרונים למסע היוצא ביולי 2018!
בקיץ הקרוב נחזור אל המרחבים האינסופיים של קירגיזסטן, ללא ספק אחד היעדים המרגשים שהיינו בו. הנופים הפראיים, המרחבים, התרבות והתושבים המקומיים, אינם דומים לשום מקום אחר.
לפרטים נוספים לחצי כאן >


מסעות מרוקו 2018

המסע למרוקו במאי מלא! מסע נוסף יצא בספטמבר/אוקטובר
לאחר מסעות פורצים מוצלחים, גיבשנו מסלול ותכנית ייחודית ובקרוב המלכות יוצאות למרוקו! בין הרי האטלס לדיונות של הסהרה, בין השווקים הצבעוניים וקסבות החימר – הגיע הרגע לקחת פסק זמן לעצמך!
לפרטים נוספים והרשמה למפגשי מידע לחצי כאן >


חדש! מלכות ונסיכות לפיליפינים

13.07.18 עד 24.07.18 | מקומות אחרונים!
מסע מלכות ונסיכות מזמין אתכן לגלות אחת את השניה בנופי גן העדן הקסומים של הפיליפינים. נטייל בין טרסות אורז הנמתחות מאופק לאופק, ניפגש עם שבטים אבודים, נשוט למפלים, נטפס על הר געש וכמובן שננוח ונתפנק בחופים שהם מהיפים בעולם.
מסע מיוחד המתאים לאמהות ולבנות מגיל 16 ומעלה.
למסלול המלא ומידע נוסף לחצי כאן >


מלכות ונסיכות בטנזניה והפיליפינים

פיליפינים: 13-24.07.18  | טנזניה: 11-19.08.18
את חושבת שאת מכירה את הבת שלך. אבל מתי בפעם האחרונה התנתקתן שתיכן, לזמן איכות אמיתי? מתי נתתן לנופים הקסומים לחבר את הלבבות שלכן? מסע ‘מלכות ונסיכות’ זו ההזדמנות שלכן להכיר אחת את השנייה באמת.
נותרו מקומות אחרונים בניש המסעות!
לפרטים נוספים לחצי כאן >


מלכת הקווקז

יולי 2018 | מקומות אחרונים!
לאחר מספר מסעות הליכה מוצלחים באולימפוס ובקווקז, אנו שוב יוצאות בקיץ הקרוב אל חבל סוונטי היפהפה בגאורגיה. הטרק בקווקז מזמן לך פסגות מושלגות, נהרות שוצפים, יערות, פריחה ססגונית ואוכלוסיה מקומית מרתקת.
למסלול המלא ומידע נוסף לחצי כאן >


פרויקט בדרך אל החופש בתכנית שש עם עודד בן עמימקום ראשון: פרויקט 'בדרך אל החופש' זכה בתחרות בינ"ל

פרויקט "בדרך אל החופש" שלנו ושל כלא נווה תרצה זכה מקום ראשון בעולם, בפרס מצוינות בניהול ושיקום אסירות ועשה גלים בתקשורת המקומית. צפו בראיון עם סגן גונדר שרה פרידמן, מנהלת כלא נווה תרצה בתכנית 'שש עם עודד בן עמי'.
ולכל המלכות המשתתפות בפרויקט- תודה על העוצמה שלכן!
פורסם בערוץ 2 בתכנית 'שש עם עודד בן עמי' (אוקטובר 2016)
לראיון המלא לחצו כאן


מלכת המדבר – כותבים עלינו בתקשורת

מאז שהוקמה מלכת המדבר היא עוררה הדים תקשורתיים רבים, וסיקור המסעות הפך לחלק בלתי נפרד מהמסעות עצמם. אספנו כתבות נבחרות מכל השנים, בהן אפשר לקרוא על חוויות מהמסעות ועל נשים מיוחדות שהצטרפו אלינו למסעות.
לרשימת הכתבות הנבחרות לחצי כאן