מלכת הגשרים

צרי קשר

פרויקט חדש, מרגש ומיוחד מבית מלכת המדבר, בשיתוף עם מכון 'גשר'.
בקיץ 2015 יצאו בפעם הראשונה 28 נשים חרדיות, חילוניות ודתיות למסע מרגש, מטלטל ומפתיע לגיאורגיה. 28 נשים שהן המרקם הרגיש של החברה הישראלית, יצאו למסע שבו הן ניסו להכיר מקרוב זו את זו ולעמוד על השוני, המורכבות, הקונפליקטים והפערים שביניהן. בין הנהיגה בג'יפים, הרפטינג ומסלולי הליכה בנופיה הקסומים של גיאורגיה הן נאלצו להתמודד עם שאלת הלבוש (מכנסיים או חצאית), אוכל כשר ושמירת שבת, גיוס לצבא, התנחלויות ופמיניזם נשי.
המסע המסקרן עורר הדים רבים בתקשורת המקומית, וצוות של ערוץ 10 התלווה למסע, על מנת לסקר את החיבור הייחודי בין נשים ממגזרים שונים.

את מוזמנת להציץ כאן בכתבות ובסרטונים מתוך המסע הראשון של הפרויקט.
למידע נוסף את מוזמנת להתקשר אלינו 03-5639010 או להשאיר פרטים, ואנו נחזור אלייך.

בנוסף לפרויקט 'מלכת הגשרים', מלכת המדבר מוציאה מדי שנה מסעות המותאמים לנשים מסורתיות ודתיות ליעדים שונים. במסעות אלה האוכל כשר, לא נוסעים בשבת ואת הקבוצה מלווה אשת מנהלה דתית מטעם מלכת המדבר.
לפרטים נוספים על מסעות מותאמים לנשים דתיות לחצי כאן >


מלכות מחפשות תשובה - מתוך הסרט על מלכת הגשרים בערוץ 10מלכות מחפשות תשובה

מה קורה כשאשה דתיה מגלה שבתה הבכורה יוצאת עם בחור חילוני? ומה בעצם ההבדל בין כיסוי ראש, מטפחת ופאה? ערוץ 10 יצא לתעד את מסע מלכת הגשרים הראשון שיצא לגיאורגיה וחזר עם סרט מרגש על חיבור יוצא דופן בין נשים חרדיות, דתיות וחילוניות.
פורסם בערוץ 10 (נובמבר 2016)
לצפיה בקטעים מן הסרט לחצו כאן


מלכת הגשרים מבית מלכת המדבר: למצוא את נקודת החיבורלמצוא את נקודת החיבור: מסע מלכת הגשרים

רות רונן החליטה לחקור לא רק עולמות פיזיים חדשים אלא גם להכיר נשים אחרות, מעולמות שונים של אמונה. היא יצאה למסע "מלכת הגשרים" עם לא מעט חששות, אבל גילתה שלפעמים גם אם הגשר צר מאוד, אפשר למצוא חברויות בלתי נשכחות.
פורסם באתר YNET (נובמבר 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


ראיון על מלכת הגשרים ברשת ב', קול ישראלמסע חוצה מגזרים

פאר לי שחר משוחחת עם יעל כהן – אם לשמונה, מיילדת ודוקטורנטית לביולוגיה, שהצליחה בכל זאת לפנות לעצמה זמן בין כל מטלות החיים, לצאת למסע 'מלכת הגשרים' בגיאורגיה ולגלות איך נוצר חיבור נשי ועוצמתי בין נשים ממגזרים שונים. בראיון משתתף גם מנכ"ל מכון 'גשר', אילן גל דור.
פורסם ברשת ב', קול ישראל (נובמבר 2016)
לראיון המלא לחצו כאן


מסע מלכת הגשרים מבית מלכת המדברמסורתית, חרדית וחילונית יוצאות למסע

זה נשמע אולי כמו התחלה של בדיחה, אבל איך באמת מקרבים בין עולמות שונים? יוצאים למסע ארוך שבו אין אפשרות לעזוב אחת את השניה או להתרחק – כולן ביחד, באוהלים, בשטח, בארוחות – ככה מתחברים ומגלים שבעצם כולנו דומות. מסע מלכות הגשרים יוצא לדרך.
פורסם באתר YNET (יוני 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


לפרטים נוספים ולמידע על המסעות הבאים את מוזמנת להתקשר אלינו 03-5639010, או למלא את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם:

צרי קשר