מסעות לנשים דתיות

לאורך שנותיה של מלכת המדבר, יצאו מסעות שומרי מסורת ליעדים השונים אליה יצאה מלכת המדבר.
חלק מהמסעות היו ייעודים לנשים דתיות, אך קיימת שאיפה לחבר בין העולמות ולגשר על הפערים, במסעות מעורבים ומשולבים, המפגישים בין נשים דתיות ונשים חילוניות, כשהמסע, מותאם כמובן לנשים הדתיות באופן מלא.
במסעות הללו האוכל כשר, אין נסיעה בשבת ואת המסע מלווה אשת מינהלה דתיה מטעם מלכת המדבר, והשבת… היא חוויה מיוחדת במינה!

"בשישי היה נהדר ומגבש. הדלקנו נרות. צוות 8 הפתיע עם ספר זמירות מדהים, דף ברכה, נרות וגפרורים. חולקנו לחדרים וזכינו למקלחת חמה. לבשנו את בגדי השבת שלנו, ותפילה בסגנון קרליבך נשמעה בקולי קולות. הקידוש והארוחה המפנקת היו כמיטב המסורת וטובלו בזמירות שונות. לאחר האוכל צוות דבש פינק אותנו בג'עלה מדהים, תוך כדי מעגל שיתוף על כל החוויות היפות והמאתגרות שעברנו במהלך היום – מעגל שרק קירב וחיזק אותנו יחד בעודנו מספרות על כל מה שעברנו עד כה במסע."
(מתוך יומן מסע מלכת המדבר, הודו, 17.8.2012)


מסע מלכת המדבר לנשים דתיות וחילוניות בפיליפיניםמלכת המדבר ושבת המלכה: טיול שונה לגמרי

זה היה טיול "מלכת מדבר" שונה: מסע ייחודי לנשים חילוניות ודתיות, שיצאו יחד לטיול ג'יפים באיי הפיליפינים, בין טרסות אורז, מערות נטיפים, חופי טורקיז קסומים והרבה מפגשים אנושיים מרתקים. אפרת אהרוני, כתבת גלובס, הצטרפה למסע בפיליפינים והבינה שלפעמים, כדאי פשוט לשחרר ולהתמסר.
פורסם באתר גלובס (אפריל 2016)
לכתבה המלאה לחצו כאן


philippines_poretz_2015_14דתיה וחילונית נכנסו לג'יפ בפיליפינים

לא, זו לא התחלה של בדיחה, אלא של טרנד חדש בעולם הטיולים האתגריים: נשים דתיות ונשים חילוניות יוצאות ביחד למסעות אתגריים כשרים של "מלכת המדבר". וכך, במקומות הכי אקזוטיים – קירגיסטן או הפיליפינים – הן לומדות לא רק על תרבויות זרות, אלא אחת על רעותה.
פורסם באתר סופ"ש, נופש לציבור הדתי (מאי 2015)
לכתבה המלאה לחצו כאן


לפרטים נוספים על מסעות לנשים דתיות התקשרי 03-5639010, או מלאי את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם:

צרי קשר