מסע פורץ למרוקו בחנוכה

מסע חורף מיוחד בחנוכה!
מהפסגות המושלגות של הרי האטלס ועד לדיונות בסהרה.
אם את אוהבת להשפיע ורוצה להיכנס להרפתקה שחלקה אינו ידוע – מסע פורץ דרך בחנוכה נועד עבורך!

מתי?

9 ימים בחופשת החנוכה
מתאים גם למורות בחופשה ולשומרות מסורת
תאריכים: 14 בדצמבר (לפנות בוקר) עד 22 בדצמבר (לפנות בוקר)

לאן?

מרוקו בחורף היא מיוחדת במינה. שילוב נדיר של הרים מושלגים, דיונות חול אדומות, נאות מדבר וטבע מהפנט. בתוך הטבע הנפלא שזורים מבצרים ברברים, ארמונות מעוטרים, כפרים קטנים שבתיהם עשויים טיט, נאות מדבר עם שורות אינסופיות של דקלים ושווקים תוססים. ובתוך כל אלו – פסיפס מרהיב של אנשים – חגיגה של פנים, תלבושות, טורבנים, גלימות וכיסויים שונים ומשונים השומרים על התושבים מפני הקור.

בדצמבר 2016 נסענו להרכיב את המסלול המיוחד למסע מלכת המדבר במרוקו. רק אז הבנו שבעצם החורף במרוקו מזמן מסע שונה ומיוחד. גם אנחנו, שהיינו כבר במרוקו מספר פעמים קודם לכן בעונות אחרות, התרגשנו כמו ילדים. הרי האטלס הגבוהים כוסו בשכבות שלג עדינות, הקניונים היורדים מהם היו מלאים במים צלולים ולצידי הדרכים ישבו אנשים עטופים בגלביות מצמר. קרני השמש היו בהירות במיוחד והכל הרגיש לנו כאילו צבוע באווירה של חג. מדבר הסהרה, הים האדמדם של הדיונות, הרגיש בתולי מתמיד וממש כמו המדבר שלנו בחורף – היה במיטבו.
את סיום ההכנה חגגנו במרקש, שם הזמן עמד מלכת. ג'מע אל פנאא, הכיכר הסואנת במרקש, הייתה מלאה וחיונית כתמיד. כבר אז, נרקם במוחנו הרעיון למסע מיוחד באמת שישלב את חופשת החנוכה, עם הנופים עוצרי הנשימה והניקיון המיוחד הזה של החורף.

כמה מילים על המסע הפורץ

למסע הפורץ ערך ייחודי של ראשוניות, של פריצת דרך וחוויות מקוריות. מי שתצאנה למסע הפורץ יהיו הראשונות שיתנסו במסלול המיוחד והשונה. הקבוצה תיחשף לשיקולים מאחורי הקלעים בבניית המסעות למלכות החדשות ותוכל להביע את דעתה. בסיומו נרכיב את המסלול הקצר למלכות המיועדות.

למי מתאים המסע הפורץ?

המסע מיועד למלכות הוותיקות, אליהן נוסיף עוד קומץ של נשים שלא עברו עדיין את חוויה מסע מלכת המדבר, על מנת להפיק מסקנות מתוך שתי זווית ראייה שונות.

מלכה ותיקה: יש לדעת כי במסע נתבסס על ניסיונך כמלכה ובכל זאת הוא שונה מהמסע שעשית; המסלול, פרקי הזמן של הנהיגה בשיירה, מקומות הלינה והאטרקציות. את תיחשפי למסע יותר בוסרי, אך תוכלי לתרום מניסיונך לעיצוב המסע למלכות החדשות. המסע מיועד לנשים שאוהבות לטייל, מלאות באופטימיות וסקרנות, אוהבות לטייל ונטולות מהצורך להשוות בין המסע שעברתן לבין המסע הפורץ. זו תהיה הדרך להנאה מרובה בפרויקט מסוג זה. כמות הנהיגה והפעילויות במסע הפורץ עשויה להיות גדולה יתר עקב הצורך לבדיקת מספר מסלולים חדשים. הימים עשויים להיות ארוכים. והעמימות.. במקרה זה בחלקה היא גם שלנו.
איך לדעת אם זה מתאים לך? אם את אוהבת בעיקר לטייל, נהנית מכל דבר, יודעת לשחרר שליטה ויכולה להביא איתך הרפתקנות, סבלנות והרבה רוח טובה ורצון לתרום, זה מתאים.

משתתפות חדשות, מומלצות על ידי מלכות: אנו פותחות למלכות הזדמנות להזמין למסע הפורץ נשים שטרם השתתפו במלכת המדבר. נשים אלו צריכות להיות מנוסות בטיולים עצמאיים, בעלות כושר גופני טוב ואופי נוח לסובבות אותן. אנו מצפות מהמלכות הממליצות לחשוב אם אופי של מסע כזה מתאים לנשים עליהן הן ממליצות. מבחינתנו זהו תהליך המיון הראשוני שלהן, אך הוא לא מספק.

כל המשתתפות יעברו מפגש מידע ותיאום ציפיות על מנת לבדוק את התאמתן למסע זה.

מחיר למלכה ותיקה: $2,740
מחיר למשתתפות חדשות: $2,940
מספר המקומות במסע מוגבל.


מפגש מידע ותיאום ציפיות למתעניינות במסע יתקיים בתאריך 05.11.17 בשעה 18:30
במשרדי החברה הגיאוגרפית
כתובת: רח' הברזל 21 א', רמת החייל, תל אביב

להרשמה למפגש אנא מלאי את הפרטים הבאים:

דואר אלקטרוני*
שם*
שם משפחה*
טלפון*
האם השתתפת במלכת המדבר? *
אם כן, באיזה מסע?

במידה ואת מעוניינת לצאת למסע אבל אינך יכולה להגיע למפגש,
אנא צרי קשר ישיר עם אוסי במשרדי החברה הגיאוגרפית: 03-5639058


הערות חשובות

אופן הרשמה:

ההרשמה למסע תתבצע רק לאחר מפגש מידע והתאמת ציפיות.
במידה ואינך יכולה להגיע למפגש אנא עדכני אותנו בטלפון 03-5639058 (אוסי).

מלכות ותיקות:

  • מלכת המדבר רשאית לפסול מלכות ותיקות מהשתתפות במסע הפורץ על סמך היכרות איתן.
  • מלכות שהשתתפו במסעות עם רכבים אוטומטיים – יוכלו לנהוג רק בתנאי שציון הנהיגה שלהן יאפשר זאת. אם לא, יעברו סדנת נהיגה נוספת.
  • מלכות ותיקות שירצו לעבור השתלמות נהיגה נוספת או ירצו להיבחן מחדש ישלמו ישירות לראלי ארט את דמי ההשתלמות / מבחן הנהיגה.

לנשים שלא השתתפו במלכת המדבר:

  • ההשתתפות במסע דורשת השתלמות נהיגה בת חצי יום הכלולה במחיר המסע, למעט דמי טיפול וביטוח המשולמים ישירות לראלי ארט על ידי המשתתפת (200 ₪).

למידע מפורט אודות תנאי תשלום, דמי ביטול, תנאים כלליים ואחריות לחצי כאן 

מלכת המדבר - טיול למרוקו בחורף
morocco_winter_02b
morocco_winter_02
morocco_winter_03
morocco_winter_04
morocco_winter_09
morocco_winter_04b
morocco_winter_04c
morocco_winter_04d
morocco_winter_04e
morocco_winter_04f
morocco_winter_05
morocco_winter_06
morocco_winter_06b
morocco_winter_07
morocco_winter_08
morocco_winter_10

 

לפרטים נוספים התקשרי 03-5639058, או מלאי את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם:

צרי קשר