מסע פורץ למרוקו

מלכת המדבר כובשת את ממלכת המגרב
אם את אוהבת להשפיע, להיכנס להרפתקה שחלקה אינו ידוע, אם את רוצה לתרום לעיצוב המסע – המסע הפורץ נועד לך!

לאן?

מרוקו היא  שילוב נדיר של הרים מושלגים, חופים נפלאים, מרחבי מדבר אינסופיים, דיונות חול אדומות, נאות מדבר וטבע מהפנט. ובתוך הטבע הנפלא שזורים מבצרים ברברים, ארמונות מעוטרים, כפרים קטנים שבתיהם עשויים טיט, נאות מדבר, שורות אינסופיות של דקלים ושווקים תוססים. ובתוך כל אלו, פסיפס מרהיב של אנשים – חגיגה של פנים, תלבושות, טורבנים, גלימות וכיסויים שונים.

הרכבת התשתית למסלול מסע מלכת המדבר במרוקו הייתה מלאכת מחשבת – גייסנו למסע ההכנה את טובי המומחים  ויחד איתם רקחנו מסע שונה ומיוחד. נבקר בהרי האטלס הגבוהים בהם חיים ברברים בבתי צבעוניים, נרד  דרך קניונים, ארמונות וקסבות חימר עצומות אל הדיונות של מדבר הסהרה ונקנח במרקש – עיר שהיא פסטיבל של שווקים ססגוניים  וסמטאות מרתקות.

כהרגלנו, שזרנו  במסע שלנו את גווני מלכת המדבר. במהלך המסע נחרוג מהמסלולים המוכרים ונגוון במפגשים נהדרים עם נשים מקומיות. נפעל לתרומה ייחודית לקהילה המקומית, נשלב טיולי הליכה קצרים בקניונים ובהרי האטלס הגבוה  ונרחף באומגה מעל אחד העמקים.

השנה נפתח את עונת מסעות מלכת המדבר בשני מסעות פורצים.
בסיומו של התהליך נרכיב עבור המלכות החדשות שני מסלולים – אחד יהיה ארוך (12 יום) ואחד קצר יותר (10 ימים), ומשום כך נקיים גם שני מסעות פורצים באורך שונה.

שימו לב: הנהיגה במסע ברכבים בעלי תיבת הילוכים ידנית.


מפגש מידע נוסף למתעניינות יתקיים בתאריך 20.08.17 בשעה 20:00
במשרדי החברה הגיאוגרפית
כתובת: רח' הברזל 21 א', רמת החייל, תל אביב

להרשמה למפגש, אנא מלאי את הפרטים הבאים:

דואר אלקטרוני*
שם*
שם משפחה*
טלפון*
האם השתתפת במלכת המדבר? *
אם כן, באיזה מסע?

כמה מילים על המסע הפורץ

המסע הפורץ נועד לעצב סופית את מסלול מלכת המדבר.
למסע הפורץ ערך ייחודי של ראשוניות, של פריצת דרך וחוויות מקוריות. מי שתצאנה למסע הפורץ יהיו הראשונות שיתנסו במסלול המיועד למלכת המדבר במרוקו. הקבוצה תיחשף לשיקולים מאחורי הקלעים בבניית המסעות ותוכל להביע את דעתה.
המסע הפורץ  מתנהל עם פחות פעילויות של המשתתפות עצמן ומתאפיין בתמהיל שונה של חלוקת הזמן: מחד, בדרך כלל מבקר ביותר מקומות מהמסעות המיועדים ומאידך, לא בהכרח מקיים את כל הפעילויות לאורך המסע . בסיומו נדע סופית המסלול למלכות המיועדות.

למי מתאים המסע הפורץ?

המסע מיועד למלכות הוותיקות, אליהן נוסיף עוד קומץ של נשים שלא עברו עדיין את חוויה מסע מלכת המדבר, על מנת להפיק מסקנות מתוך שתי זווית ראייה שונות.

מלכה ותיקה: יש לדעת כי במסע נתבסס על ניסיונך כמלכה ובכל זאת הוא שונה מהמסע שעשית; המסלול, פרקי הזמן של הנהיגה בשיירה, מקומות הלינה והאטרקציות האחרות נבדקו בהכנת צוות מלכת המדבר וטרם נדגמו בקבוצה. את תיחשפי למסע יותר בוסרי, אך תוכלי לתרום מניסיונך לעיצוב המסע למלכות החדשות. המסע מיועד לנשים מלאות באופטימיות וסקרנות, אוהבות לטייל ונטולות מהצורך להשוות בין המסע שעברתן לבין המסע הפורץ. זו תהייה הדרך להנאה מרובה בפרויקט מסוג זה. כמות הנהיגה והפעילויות במסע הפורץ עשויה להיות גדולה יתר עקב הצורך לבדיקת מספר מסלולים חדשים. הימים עשויים להיות ארוכים.
איך לדעת אם זה מתאים לך? אם את אוהבת בעיקר לטייל, נהנית מכל דבר, יודעת לשחרר שליטה ויכולה להביא איתך הרפתקנות, סבלנות והרבה רוח טובה ורצון לתרום, זה מתאים.

משתתפות חדשות, מומלצות על ידי מלכות: אנו פותחות למלכות הזדמנות להזמין למסע הפורץ נשים שטרם השתתפו במלכת המדבר. נשים אלו צריכות להיות מנוסות בטיולים עצמאיים, בעלות כושר גופני טוב ואופי נוח לסובבות אותן. אנו מצפות מהמלכות הממליצות לחשוב אם אופי של מסע כזה מתאים לנשים עליהן הן ממליצות. מבחינתנו זהו תהליך המיון הראשוני שלהן, אך הוא לא מספק.
נשים חדשות יעברו מפגש מידע ותיאום ציפיות על מנת לבדוק את התאמתן למסע זה.

מספר המקומות במסע מוגבל.

 פורץ ראשון – 12 יום

תאריכים: 13 עד 24 באוקטובר, 2017 (נחיתה ב 24.10 לפנות בוקר)
מחיר למלכות ותיקות:
$3,490

פורץ שני – 10 ימים

תאריכים: 24 באוקטובר עד 03 בנובמבר, 2017 (נחיתה ביום ה-11 לפנות בוקר)
מחיר למלכות ותיקות: $3,290

מחיר למשתתפות חדשות: נשים שטרם השתתפו במלכת המדבר יוסיפו $150 דולר למחיר למלכות ותיקות, שיוקדשו להשתלמות נהיגה ולסט מדי מלכה חדשים.

הערות חשובות

למלכות ותיקות:

  • מלכת המדבר רשאית לפסול מלכות ותיקות מהשתתפות במסע הפורץ על סמך היכרות איתן.
  • הנהיגה ברכבים בעלי תיבת הילוכים ידנית.
  • מלכות שהשתתפו במסעות עם רכבים אוטומטיים – יוכלו לנהוג רק בתנאי שציון הנהיגה שלהן יאפשר זאת. אם לא, נאפשר רק למספר קטן להיכנס למסע הפורץ ללא נהיגה.
  • מלכות ותיקות שירצו לעבור השתלמות נהיגה נוספת או ירצו להיבחן מחדש ישלמו ישירות לראלי ארט את דמי ההשתלמות / מבחן הנהיגה.
  • למסע הפורץ יקבלו מלכות ותיקות זוג מכנסיים אחד ושלוש חולצות. מלכות שירצו ביגוד נוסף ישלמו על עלות הביגוד.

לנשים שלא השתתפו במלכת המדבר:

  • ההשתתפות במסע דורשת השתלמות נהיגה בת חצי יום הכלולה במחיר המסע, למעט דמי טיפול וביטוח המשולמים ישירות לראלי ארט על ידי המשתתפת (200 ₪).
  • הנהיגה ברכבים בעלי תיבת הילוכים ידנית.

למידע מפורט אודות תנאי תשלום, דמי ביטול, תנאים כלליים ואחריות לחצי כאן 

לפרטים נוספים התקשרי 03-5639016, או מלאי את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם:

צרי קשר